Lalehzar-Bargh-header

اینورتر فوجی الکتریک:

فرکانس اینورترهای سری FRENIC با قابلیت ها و توانایی های زیاد در جهت ارائه راه حل برای نیازهای گوناگون صنعتی ساخته‌ شده اند و با طراحی ساده خود امر عیب یابی و نگهداری از درایوها را آسان نموده‌اند. صرفه جویی در مصرف انرژی و به تبع آن کمک به محیط زیست و همچنین پایین آوردن هزینه های تولید از مشخصات بارز این محصولات محسوب می شوند.

فرکانس اینورترهای شرکت Fuji Electric در کاربردهای مختلف مانند خطوط انتقال مواد ، ماشینهای صنعتی ، صنعت آب و فاضلاب ، سامانه های تامین هوای فشرده و تاسیسات برودتی و گرمایشی ، بالابرها و بسیاری مصارف صنعتی قابل استفاده هستند.
انواع درایوهای شرکت Fuji Electirc با توجه به کاربرد آنها در صنایع مختلف عبارتند از :


FVR-Micro (new)
FRENIC-Mini
FRENIC-Ace
FRENIC-Ace H
FRENIC-AUQA
FRENIC-HVAC
FRENIC-Mega
FRENIC-VG (Unit Type)
FRENIC-VG (Stack Type)
FRENIC-Converter
و همچنین : از دهه 80 ميلادي شركت فوجي الكتريك با ارائه کنترل‌ کننده‌های دور موتور براي توان‌های مختلف در بازار حضور داشته است كه اينورترهاي IGBT فشار متوسط اين شركت به مدل FRENIC4600FM5e به‌ عنوان محصولي با بالاترين كارايي و اطمينان كاركرد جهت كنترل دور موتورها از طرف شركت فوجي الكتريك عرضه‌ شده است.

بهره بردن از آخرين فناوري الكترونيك قدرت مانند تبدیل‌کننده‌های 3 سطحي (اينورتر) ، استفاده از پردازشگر قدرتمند 32 بيتي مخصوص و همچنين عدم نياز به پالایه جهت هارمونی‌های ایجاد شده در ورودي و خازن جهت تصحيح ضريب توان از عوامل اصلي در اطمينان بالاي كاركرد بی‌عیب و نگه داشت آسان درايو هستند.