Lalehzar-Bargh-header


الکترو موتور:گروه صنعتی پارس اتوماسیون به عنوان یکی از مرجع های تخصصی در تامین تجهیزات صنعتی ( الکتروموتور صنعتی – اینورتر – تجهیزات شبکه و …) می باشد و امید است که تنوانسته باشد گامی کوچک در ارتقا صنعت کشور ایفا کرده باشد.
واردات و فروش انواع الکتروموتور DC
فروش انواع الکتروموتور دور متغیر – الکتروموتور هیتر دار
فروش انواع الکتروموتور کیلو وات بالا تا 20۰۰ کیلو وات
واردات انواع الکتروموتور اروپایی – الکتروموتور آلمانی – الکتروموتور برزیلی
فروش انواع الکتروموتور ولتاژ بالا
فروش الکتروموتور وم آمان – الکتروموتور VEM آلمان
فروش و واردات انواع الکتروموتور Loher آلمان – الکتروموتور لوهر آلمان
فروش الکتروموتور ضد انفجار – الکتروموتور ضد جرقه – الکتروموتور EX
واردات الکتروموتور Neri ایتالیا
فروش و واردات انواع الکتروموتور Highvoltage
فروش انواع الکتروموتور Slipring
الکتروموتور وگ برزیل – الکتروموتور WEG برزیل
نمایندگی فروش الکتروموتور وگ WEG برزیل
تامین انواع الکتروموتور ضد جرقه وگ WEG برزیل EX
فروش انواع الکتروموتور ترمز دار – الکتروموتور ترمزدار
الکتروموتور شفت بلند – الکتروموتور کلاچدار
فروش انواع الکتروموتور نری – واردات الکتروموتور Nerimotor – تامین انواع الکتروموتور یونیورسالdrives
قیمت الکتروموتور شورش Schorch
قیمت انواع الکتروموتور AC –
فروش و واردات انواع الکتروموتور کیلو وات بالا – الکتروموتور ام جی ام MGM


فروش الکتروموتور زیمنس Siemens ( الکتروموتور – الکتروموتور زیمنس تحت لیسانس آلمان – الکترموتور زیمنس چک – الکتروموتور سه فاز – الکترموتور اروپایی – الکتروموتور با کیفیت بالا – الکترموتور چهار پل – الکترومتور دو پل ) – در بین برند های وارداتی الکتروموتور در ایران می توان گفت که واردات الکتروموتور زیمنس به عنوان برند آلمانی (تولید چک یا آلمان) یکی از معروف ترین ها و باکیفیت ها در جایگاه خود می باشد.

فروش الکتروموتور ای بی بی ABB (الکتروموتور اروپایی – معروف ترین الکتروموتور – الکتروموتور اصلی ای بی بی – الکتروموتور آلمانی – الکتروموتور ضد جرقه– الکترموتور ۱۴۵۰ دور بر دقیقه ) – در بین برند های وارداتی ژنراتور در ایران می توان گفت که واردات ژنراتور ای بی بی به عنوان برند اروپایی (ای ایکتروموتور در بیش از ۳۰ کشور در دنیا تولید می شود. در حقیقت می توان گفت که الکترموتور ای بی بی در حقیقت یک برند بزرگ تبدیل شده است و با تکنولوژی یکسان در اروپا – آمریکا و چین با یک کیفیت در حال تولید می باشد ) یکی از معروف ترین ها و باکیفیت ها در جایگاه خود می باشد.

فروش الکتروموتور جمکو JEMCO (الکترموتور سایز بالا – الکتروموتور توان بالا – الکتروموتور ایرانی – الکترموتور پوسته چدنی ) – در بین برند های تولیدی الکتروموتور در ایران می توان گفت که تولید الکتروموتور جمکو به عنوان برند ایرانی یکی از قدیمی ترین ها در جایگاه خود می باشد. موجود بودن قطعات برای خدمات پس از فروش نقطه قوت در این الکتروموتور می باشد. البته از لحاظ قیمت این الکترموتور با مشابه های اروپایی خود فاصله قابل توجهی ندارد و این خود بازار رقابت با برند های اروپایی را سخت کرده است. گروه صنعتی دیزل نیرو با تخفیف مناسب نسبت به فروش الکتروموتور های جمکو اقدامی می نماید.