Lalehzar-Bargh-header


گروه مهندسی پارس اتوماسیون-نماینده فروش محصولات سمیکرون و اینفینئون

گروه مهندسی پارس اتوماسیون به عنوان نماینده فروش محصولات الکترونیک قدرت شرکت سمیکرون در ایران آماده همکاری با کلیه کارخانه ها و سازندگان و ارگان های مختلف جهت مشاوره فروش و خدمات پس از فروش محصولات semikron میباشد. مهمترین محصولات قابل ارایه این شرکت انواع دیود قدرت، تریستور، آی جی بی تی، ماسفت، پل های یکسوساز کنترل شده، کنترل نشده و نیمه کنترل شده در جریان ها و ولتاژ های مختلف، انواع ماژول های تریستوری، ماژول های ماسفت، ماژول های آی جی بی تی و سایر ماژول های تولیدی شرکت سمیکرون میباشد.تاریخچه شرکت semikron آلمان:

شرکت سمیکرون در سال 1951 میلادی توسط دکتر "فردریک جوزف مارتین" در کشور آلمان تاسیس شد و در مدت کوتاهی به یکی از تولید کننده گان عمده قطعات الکترونیک قدرت تبدیل شد بطوریکه در مدت کوتاهی کارخانه های تولیدی در کشورهای برزیل فرانسه ایتالیا و انگلستان تاسیس کرد. هم اکنون این شرکت با بیش از 3000 کارمند و سابقه ای بیش از 60سال یکی از بزرگترین تولیدکنندگان قطعات الکترونیک قدرت است. شرکت سمیکرون هم اکنون یکی از پیشگامان این عرصه بوده و با کیفیت بالای خود سهم عمده ای از بازار الکترونیک صنعتی را در اختیار دارد.

شرکت سمیکرون هم اکنون در بیش از 25 کشور زیرمجموعه تولیدی دارد. با وجود ورود رقبای چینی با قیمت های پایین تر این شرکت همچنان جایگاه خود را حفظ کرده و در کاربردهایی که کیفیت و اطمینان به قطعات مهم است محصولات این شرکت آلمانی حرف اول را میزند. مشخصات محصولات این شرکت قابل اطمینان بوده و طراحان میتوانند بدون overdesign با اعتماد به مقادیر نامی محصولات مدارهای مورد نظر خود را طراحی کنند. از ویژگی های کلیدی محصولات سمیکرون میتوان به تلفات بسیار پایین، کیفیت و عمر بالا در ابعاد کوچک اشاره نمود. رنج محصولات Semikron بین 2کیلووات تا 10 مگاوات میباشد.

شرکت سمیکرون هم اکنون بیش از 25% سهم بازار در فروش دیود و تریستور قدرت در جهان را در دست دارد و در زمینه فروش ماژول های تریستوری و دیودی یکه تاز است. درخصوص نیروگاه های بادی هم اکنون سهم 35% ای این بازار را در اختیار دارد و گردش مالی شرکت semikron حدود نیم میلیارد یورو در سال میباشد.

تاریخچه شرکت infineon آلمان:

شرکت آلمانی تولیدکننده تجهیزات الکترونیکی ونیمه‌هادی‌ها است، که در تاریخ ۱ آوریل ۱۹۹۹ از شرکت زیمنس، جدا شد و بعنوان یک نهاد مستقل حقوقی ثبت گردید.
در ۳۰ سپتامبر ۲۰۱۰ تعداد کارکنان شرکت اینفینئون، بیش از ۲۵،۱۴۹ نفر بوده، که در شعبه‌های مختلف این شرکت، در سراسر جهان فعالیت می‌نمایند.
در تاریخ ۱ مه ۲۰۰۶، بخش تولید مموری اینفینئون، از این شرکت جدا شد و بعنوان یک شرکت تابعه از اینفینئون و با نام کیموندا آگ، ثبت شد. شرکت کیموندا بیش از ۱۳،۵۰۰کارمند در سراسر جهان در اختیار دارد و سهام آن، از سال ۲۰۰۹ در بازار بورس نیویورکمعامله می‌شود.


محصولات سمیکرون و اینفینئون:

ماژول های IGBT
Sic
ماژول های ماسفت قدرت
ماژول های دیودی
ماژول های تریستوری
ماژول های یکسوساز تکفاز و سه فاز
دیود
تریستور
ماسفت
آی جی بی تی
درایورها و بوردهای کنترل IGBT و ماسفت


دانلود لیست دیود شرکت سمیکرون


دانلود لیست دیود شرکت اینفینئون