Lalehzar-Bargh-header

درباره گروه مهندسی ، بازرگانی پارس اتوماسیون

مشاوره رایگان
پاسخگویی سریع
توان فنی بالا


گروه مهندسي پارس اتوماسیون با بیش از یک دهه سابقه و حضور پر افتخار در صنعت کشور و اجرای پروژه های گوناگون بزرگ و کوچک در زمینه سیستمهای کنترل دور ، شامل انواع درایو ، اینورتر ، سافت استارت و سرو ، مفتخر است به اطلاع صاحبان صنایع و همکاران ارجمند برساند که هم اکنون به پشتوانه تجربیات چشمگیر سالهای گذشته خود ، به عنوان تخصصی ترین مرجع فنی و مهندسی آماده ارائه خدمات نوین مهندسی ، بازرگانی ، مشاوره و تعمیرات در موارد فوق الذکر می باشد.

دپارتمان فروش و بازرگانی با پشتیبانی قدرتمند واحد فنی و خدمات پس از فروش این مجموعه با کارشناسان با تجربه در امر تامین و فروش انواع درایو ، اینورتر ، سافت استارت آماده ارائه خدمات مهندسی به شرح ذیل می باشد.

شناسنامه و تاریخچه :
نام : گروه مهندسی ، بازرگانی پارس اتوماسیون
زمینه فعالیت : اتوماسیون صنعتی و راه حلهای کاربردی درایو
شرح فعالیت : فروش، خدمات پس از فروش، تعمیرات تخصصی و آموزش در زمینه انواع درایو AC و DC ، اینورتر ، سافت استارت و سرودرایو واجرای پروژه های Drive Solutions
نمایندگیها : اروپایی : کنترل تکنیک ، پارکر ، اسپرینت – آسیایی : فوجی الکتریک ،ال اس ، دلتا
ماهیت کاری :

شرکت پارس اتوماسیون از حدود 10 سال پیش فعالیت خود را در زمینه سیستمهای کنترل دور موتور از سازندگان معتبر دنیا (کنترل تکنیک و آ.ب.ب) آغاز نموده اند.

به پشتوانه مشتریان وفادار و پروژه های موفق اجرا شده در صنایع کوچک و بزرگ کشور و کیفیت بالای خدمات ، شرکت مهندسی و بازرگانی پارس اتوماسیون در سال ۱۳۹۲ فعالیت خود را بصورت رسمی و با هدف خدمت به صنعت کشور آغاز نمود.

این شرکت با اخذ نمایندگی از شرکتهای معتبر اروپایی و آسیایی در بخش درای. ، اینورتر و سافت استارت در راستای ارائه مشاوره ، تأمین قطعات و لوازم و خدمات پشتیبانی با محوریت اتوماسیون صنعتی در زمینه صنایع نفت، گاز، پتروشیمی، سیمان، فولاد، آب و فاضلاب، کاشی، سیم و کابل و… پوشش خود را متمرکز نمود. خاطرنشان می شود از اهداف دیگر این مجموعه تربیت نیروهای متخصص جهت ارتقاء توان علمی و مهندسی شرکت ها و مراکز مورد مشاوره می باشد . مهندسان و مشاوران شرکت با نگاه به آینده روشن نهایت تلاش خود را در جهت ارتقاء سطح فعالیت های شرکت به کار بردند و امید است با عنایت خداوند ، قدمی در راستای خود کفایی و اعتلای میهن خویش برداریم.

نیروی انسانی :

ما اعتقاد داریم که پیشرفت گروه پارس اتوماسیون منوط به پیشرفت پرسنل بوده و در این راستا برای آموزش و ارتقاء سطح دانش فنی پرسنل در تمامی واحدها از جمله مهندسی فروش ، فنی و مهندسی ، اجرای پروژه و تعمیرات اهمیت بالایی قائل می‌باشیم. این شرکت با دارا بودن کادر فنی قوی و نیز کارگاهی مجهز آمادگی ارائه خدمات فنی شامل تعمیرات تخصصی درایوهای الکتریکی و نیز ساخت انواع تابلوهای دربرگیرنده درایوهای الکتریکی را نیز دارد .

در این راستا گروه پارس اتوماسیون ، خدمات زیر را ارائه می نماید :
فروش و بازرگانی
تامین قطعات یدکی
خدمات رفع عیب ، تعمیر و نگهداری (در محل سایت ،…)
پشتیبانی و خدمات پس از فروش
ارائه گارانتی معتبر
ارائه خدمات مشاوره به مشتریان در انتخاب محصول مناسب بر اساس کاربرد مورد نظر
برگزاری دوره های آموزش تخصصی
مشاوره فنی رایگان :

از جمله مهمترین وظایف یک شرکت مهندسی، که پارس اتوماسیون نیز به آن پایبند و معتقد می باشد ارائه مشاوره صادقانه، دارای منطق فنی و در موازات حفظ منفعت مشتری با پرداخت مناسبترین هزینه در خرید کالا می باشد، لذا کارشناسان فنی این شرکت با حفظ معلومات مهندسی به روز در زمینه صنعت، همواره در کنترل مشتری بوده و منافع مشتری را منافع خود می داند.